MSZ, Nictiz, VZVZ en het ministerie van VWS | Bijeenkomst “de IZA Digitaliseringsroutekaart in de praktijk: de eerste oogst”
Dinsdag 28 oktober
9:00 -14:00
Voor wie: kliniekmedewerkers betrokken bij ICT/ Informatisering in klinieken
Thema: Het doel van de bijeenkomst is om in diverse deelsessies met leveranciers, gebruikersverenigingen, CIO’s/ IT-directeuren, ICT-adviseurs, informatiemanagers, IT- architecten, transmuraal adviseurs, zorgverleners, CMIO’s, CNIO's, adviseurs van koepels, Nictiz, VZVZ en VWS stappen te zetten in de implementatie van de IZA-afspraken.
In de voorgaande edities van dit event hebben we vooral gekeken naar de vertaling van het landelijk beleid naar acties om de IZA-afspraken naar de praktijk te brengen. Dit keer gaat het om de eerste oogst: welke resultaten hebben we al bereikt? We laten dat zien aan de hand van diverse praktijkvoorbeelden.
Save the date
De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 28 oktober 2025 van 9.00 uur tot 14.00 uur (inclusief lunch) bij Postillion Hotel Utrecht-Bunnik aan de Baan van Fectio 1 te Bunnik. Noteer deze datum vast in uw agenda, u kunt hiervoor het bijgevoegde ICS-bestand gebruiken. Een uitnodiging met meer informatie en een aanmeldlink volgt begin september. Zorg dat u deze niet mist!
Met vriendelijke groeten,
De koepels van de sector MSZ, Nictiz, VZVZ en het ministerie van VWS