Activiteit

Medisch specialistische zorg | Webinar Medicatieproces 9 - Wat verandert er voor u?

20 nov
Donderdag 20 november 2025
12:00 tot 13:00
Relevante externe bijeenkomsten
Soort: Online

Datum: donderdag 20 november 2025

Tijd: 12.00 – 13.00 uur

Voor: dit webinar is uitsluitend bedoeld voor zorgprofessionals die werkzaam zijn binnen een zorginstelling: medisch specialisten, verpleegkundigen, apothekers, beleidsmakers of ICT-projectleiders.

Thema: het webinar ‘Medicatieoverdracht in de keten’ krijgt een vervolg, met dit keer speciale aandacht voor de impact van het nieuwe medicatieproces op de werkvloer in de Medisch Specialistische Zorg (MSZ). Wat verandert er voor u als verpleegkundige of medisch specialist? Aan de hand van korte praktijkvideo’s brengen we herkenbare situaties in beeld. Deze video's vormen de basis voor een verdiepende paneldiscussie.

Tafelgasten

Tafelgasten zijn o.a. Margot Verheijen (Medisch specialist, CMIO ETZ en kernteamlid MSZ), ZKN, Beleidsadviseur V&VN en een Ziekenhuisapotheker.

Aanmelden

Aanmelden kan via deze link.