Drie nieuwe leden College van Deskundigen ZKN
Op 2 september zijn drie nieuwe leden toegetreden tot het College van Deskundigen van ZKN. Het College van Deskundigen van ZKN bewaakt de kwaliteitseisen van het ZKN-keurmerk.
De nieuwe leden zijn Marcus Muche, dermatoloog bij Mohs Klinieken, Marnix Niggebrugge, orthopedisch chirurg bij Bergman Clinics en Christine Kestens, medisch adviseur bij zorgverzekeraar CZ. Met deze nieuwe leden is het College van Deskundigen weer op volle sterkte. Het College heeft in totaal 13 leden, en bestaat uit vertegenwoordigers van ZKN-klinieken met de grootste specialismen, en vertegenwoordigers van verzekeraars, patiëntenorganisaties en toetsende instanties van het ZKN-keurmerk. Voorzitter van het College van Deskundigen is Marian Kaljouw.
Adviseurs ZKN-keurmerk
Het College van Deskundigen is het onafhankelijk adviesorgaan van ZKN dat het ZKN-bestuur adviseert over het ZKN-keurmerk en de eisen waaraan klinieken moeten voldoen om dit te krijgen. Ook doet het College voorstellen aan het ZKN-bestuur over eventuele aanpassingen in deze eisen. Zo bewaakt het College de kwaliteitseisen van het ZKN-keurmerk. Klinieken die lid zijn van ZKN worden jaarlijks op deze kwaliteitseisen getoetst en het ZKN-keurmerk is voorwaarde voor het lidmaatschap.
Vragen over dit artikel?
Stel uw vraag of opmerking in de reacties hieronder. Of neem contact op met de auteur, Martine de Jong.